Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości

Wspieraj nasz serwis

Zapragnęliśmy stworzyć serwis, którego misją byłoby propagowanie chrześcijańskich wartości w świecie kultury. Udało nam się, choć potrzebny był w tym celu duży nakład pracy. Niestety stworzenie i utrzymywanie niniejszego serwisu generuje również wysokie koszty finansowe. Jeśli tylko ktoś z Państwa miałby chęć i możliwość nas wspomóc, to byłoby to dla nas sporym ułatwieniem w utrzymywaniu portalu i umożliwiłoby dalszy jego rozwój.

Podstawowe utrzymanie serwisu do końca 2015 roku to koszt około 1600zł, natomiast koszty promocji i pozycjonowania, które będziemy musieli ponieść, aby zaistnieć w internecie, wynoszą około 2500zł. Nie jesteśmy w stanie ponieść ich sami, ale wierzymy, że z Waszą pomocą, drodzy czytelnicy, będzie to możliwe.

Jeśli ktoś ma takie pragnienie, to prosimy o wpłaty za pomocą poniższej wtyczki PayPal lub bezpośrednio na numer konta 27 1090 1694 0000 0001 2176 2127 z tytułem "Darowizna na potrzeby rozwoju portalu www.nieziemskiefilmy.pl".

Poza pomocą finansową dużym wsparciem byłaby również modlitwa w intencji rozwoju portalu oraz promowanie go wśród znajomych i w swoich środowiskach.

Bóg zapłać za wszelką okazaną pomoc!

Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.