Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
  • Nieziemscy kinomani, chrześcijańskie spojrzenie

  • Oglądaj fascynujące filmy o głębokim przesłaniu

  • Odważ się podążać ku szczytom

  • Daj się porwać przygodzie

  • Stocz bój o to, co najcenniejsze

  • Pozwól sobie na chwilę ciszy i zadumy

  • Śmiej się do łez na najlepszych komediach

NAJNOWSZE RECENZJE
Odkrywaj z nami dobro w dziełach kina
309
ocenionych
filmów
933
ocen
549
opinii
Głębokie przesłania

Misją naszego portalu jest docieranie do dobra ukrytego w filmach. Dlatego traktujemy wartościowość i głębię przesłania jako najważniejsze kryterium oceny.

Chrześcijańskie wartości

Jezus jest naszym Panem i pragniemy widzieć świat Jego oczyma. Dlatego poprzez moderację zabiegamy o wysoki poziom dyskusji opartej o Ewangelię.

Najwyższa jakość

Nie można oceniać filmów nie zapytawszy się po prostu o to, jak bardzo nam się film podobał. Dlatego drugim zasadniczym kryterium oceny jest są dla nas walory artystyczne. Dzięki temu wyszukujemy dla Was produkcje, które głębokie przesłanie łączą w sobie z niesamowitą jakością.

Przestrzeń świadectwa

Niejedna scena potrafi wywrzeć silne wrażenie na osobie i skłonić do głębokich przemyśleń lub nawet przemiany życia. Pomnażajmy dobro płynące z takich doświadczeń dzieląc się nimi!

Ograniczenia wiekowe

Nawet bardzo mądre filmy bywają brutalne lub z innych względów nieodpowiednie dla dzieci. Dlatego publikujemy kategorie wiekowe wg opinii użytkowników oraz Motion Picture Association of America.

Przestrzeń dialogu

Różnorodność opinii pozwala widzieć rzeczywistość w bardziej obiektywnym świetle, dlatego pragniemy, aby nasz portal był miejscem dialogu na temat świata wartości w kulturze.

Mądre bajki dla Twoich dzieci

Pomoc wartościowych filmów i bajek w procesie wychowawczym jest nieoceniona, dlatego wyszukując je pragniemy pomóc wszystkim rodzicom w przekazywaniu mądrych wartości ich pociechom.

Pomagamy oglądać legalnie

Pomagamy znajdować dobre filmy w telewizji, pożyczać egzemplarze od znajomych i przeszukiwać ocean treści w internecie, zaznaczając wyraźnie ich status prawny, aby łatwiej można było oglądać filmy legalnie.

Stwórz playlistę

Znalazłeś kilka filmów, które są dla Ciebie szczególnie interesujące? Dodaj je do swojej playlisty, aby o nich nie zapomnieć.

Oglądaj ze znajomymi

Wspólne oglądanie przynosi więcej radości. W naszym serwisie możesz zobaczyć, jakie filmy chciałbyś obejrzeć i Ty i Twoi znajomi, aby umówić się na wspólny seans..

Filtruj propozycje

Interesują Cię tylko komedie adekwatne dla dzieci lub dramaty nie dłuższe niż 2 godziny? Nie ma problemu! Nasze propozycje możesz łatwo filtrować po gatunku, ocenach, długości itp.

Szukamy opinii w internecie

Im więcej punktów widzenia, tym bardziej wiarygodne opinie. Dlatego wyszukujemy dla Ciebie wielorakich opinii w sieci - zarówno chrześcijańskich, jak i świeckich.

Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.