Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości

Regulamin serwisu

Wstęp

Serwis internetowy NieziemskieFilmy.pl skierowany jest do osób fizycznych. Jego celem jest umożliwienie wymiany ocen i opinii na temat filmów pomiędzy użytkownikami.

Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania i korzystania przez Użytkowników ze strony internetowej www.NieziemskieFilmy.pl.

Definicje
 1. Serwis - serwis internetowy Nieziemskie Filmy dostępny poprzez stronę internetową www.nieziemskiefilmy.pl.
 2. Regulamin - regulamin korzystania z serwisu internetowego NieziemskieFilmy.pl.
 3. Operator - operator Serwisu (Firma SoftwareWise z siedzibą w Warszawie) oraz osoby działające na jego rzecz i w jego imieniu oraz przez niego do działania upoważnione.
 4. Użytkownik - osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu. Użytkownikiem jest także Użytkownik posiadający Konto w Serwisie, ale nie zalogowany do Serwisu w chwili dokonywania czynności.
 5. Konto - prowadzone przez Operatora dla Użytkownika konto, które umożliwia Użytkownikowi logowanie się do Serwisu za pośrednictwem portalu Facebook.com.
 6. Opinia - Zapisana przez Użytkownika w Serwisie jego opinia o dowolnym filmie, składająca się z tytułu (jeśli go podano) oraz treści opinii.
Postanowienia ogólne
 1. Korzystanie z Serwisu może się odbywać tylko i wyłącznie w oparciu o poniżej przedstawione zasady.
 2. Użytkownik może korzystać z Serwisu bądź anonimowo bądź po zalogowaniu, poprzez Konto Użytkownika.
 3. Aby zarejestrować się w Serwisie, Użytkownik musi posiadać aktywne konto na portalu Facebook.com.
 4. Użytkownik rejestrując się dobrowolnie przekazuje Serwisowi swoje podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres email oraz listę znajomych na Facebooku. Dane te są niezbędne do pełnego korzystania z serwisu. Serwis zastrzega sobie prawo do aktualizowania przechowywanych danych z użyciem usług udostępnianych przez portal Facebook.com.
 5. Aby użytkownik mógł korzystać z Serwisu jako zalogowany, musi być aktualnie zalogowany na swoje konto na portalu Facebook.com. W przeciwnym wypadku nastąpi natychmiastowe wylogowanie z Serwisu.
 6. Użytkownik może w każdym momencie usunąć swoje dane osobowe z Serwisu. W tym celu musi skontaktować się z operatorem przez adres email podany w podstronie "kontakt".
 7. Użytkownik publikując Opinię przekazuje Serwisowi autorskie prawa majątkowe do jej treści włączając w to możliwość wykorzystania na wszystkich polach eksploatacji, w szczególności do: kopiowania, rozpowszechniania i modyfikacji. Dotyczy to zarówno opinii podpisanych jak i anonimowych.
 8. Użytkownik dodając do serwisu film na podstawie jego podstawowych danych pobranych z portalu Filmweb oświadcza, że nie narusza w ten sposób niczyich praw.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.