Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 2 min.
W rankingu: 167 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Joanna Szczepańska dnia 28 kwietnia 2015 09:27:37. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Próba ogniowa

Fireproof (2008)
Caleb próbuje ratować swoje małżeństwo wypełniając zadania z książeczki otrzymanej od ojca.
8,4 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
84% filmów oceniono niżej
4,6 / 10
Przeciętna jakość
6% filmów oceniono niżej
Od 12 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Gustaw Rawicz zrecenzował(a) film ,,Próba ogniowa''
9 / 10
Głębokie przesłanie
3 / 10
Słaba jakość

Film jest próbą udowodnienia z góry założonej tezy - bardzo słusznej zresztą. Niestety artystycznie film się nie broni - szczególnie dialogi są strasznie sztuczne. Ale mimo to uważam, że każdy ten film powinien obejrzeć - nie jako film fabularny, tylko w ramach czegoś w stylu szkolenia BHP.

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Próba ogniowa''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
3 / 10
Słaba jakość

Film bardzo dowartościowuje małżeństwo i walkę o jego trwanie i rozwój. Niestety gra aktorska jest tu na bardzo niskim poziomie.

Anonim zrecenzował(a) film ,,Próba ogniowa''
9 / 10
Głębokie przesłanie
5 / 10
Przeciętna jakość

„Próba ogniowa”, to jeden z tych filmów, które pozytywnie zaskakują. Nie jest to pochłaniająca miliony dolarów komercyjna produkcja, żaden aktor nie zagrał tu oscarowej roli. Jest to natomiast film, który z zapowiadającego się w pierwszych minutach dramatu lub co gorsza komedii romantycznej przeistacza się w bardzo wartościowy obraz mówiący dużo o kobiecie, mężczyźnie i ich relacji w małżeństwie. ... czytaj dalej

Katarzyna Witkowska zrecenzował(a) film ,,Próba ogniowa''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
5 / 10
Przeciętna jakość

Przesłanie bardzo dobre i wartościowe, jednak wartość artystyczna pozostawia wiele do życzenia. Jest kilka dość naiwnych scen, czasami łatwych do przewidzenia, a aktorzy bywają sztuczni. Mimo to ogląda się dobrze i jeśli szuka się wartościowego filmu z chrześcijańskim przesłaniem do obejrzenia po całym dniu pracy to "Próba ogniowa" jest właśnie takim filmem :)

Anonim zrecenzował(a) film ,,Próba ogniowa''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość
Od 12 lat

Niezwykła historia o potędze ludzkiej miłości. Próba ogniowa, próba miłości, próba ratowania małżeństwa, które ma być oparte na Bogu, a nie na własnym ja i swoim egoizmie, który w rzeczywistości oddala nas od prawdziwej miłości. Czy owa próba zakończyła się sukcesem ? Czy ogień został ugaszony, a może wzniecony. Polecam każdemu kto boryka się z trudnościami w związku ale także w życiu, gdyż film t... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,3 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
PG Motion Picture Association of America
Parental guidance suggested (sugerowana obecność rodziców)
Rated PG for thematic material and some peril.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.