Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 52 min.
W rankingu: 6 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Gustaw Rawicz dnia 24 kwietnia 2015 10:58:12. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Wyspa

Ostrov (2006)
Anatolij pomaga ludziom i jest szanowanym człowiekiem. Spokoju nie daje mu jednak zbrodnia, której dopuścił się kilkadziesiąt lat wcześniej.
10,0 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
95% filmów oceniono niżej
8,1 / 10
Wspaniała jakość
78% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Gustaw Rawicz zrecenzował(a) film ,,Wyspa''
10 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
9 / 10
Wybitna jakość

Piękny film, filozoficznie przedstawiający problem grzechu, cierpienia i poczucia winy. Pokazuje, jak z powodzeniem można dążyć do świętości mimo przekonania (lub może raczej - dzięki przekonaniu) o własnej słabości. Inspiruje do pogłębienia swojego życia duchowego i spojrzenia na samego siebie na sposób, w jaki robił to główny bohater.

Opinie w internecie
7,3 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Obejrzyj na VOD
kinoplex
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Marek Ke
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.