Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 31 min.
W rankingu: 128 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 17 kwietnia 2015 12:53:15. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Pręgi

2004
Fizycznie i psychicznie okaleczony przez ojca Wojciech poznaje Tanię, która będzie dla niego szansą na przezwyciężenie traumy.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
7,2 / 10
Bardzo dobra jakość
52% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Pręgi''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość
Film o dziedzictwie przemocy w rodzinie

Trudny film, traktujący o dewastujących skutkach przemocy w rodzinie - zarówno dla całego życia dziecka jak i dla relacji pomiędzy ojcem a synem. Być może inspirujących postaw nie odnajdziemy w tym filmie, ale skłania on do refleksji nad problemem, który bywa bagatelizowany bądź źle rozumiany i wskazuje na liczne, ciężkie i nieoczywiste skutki przemocy, choćby podejmowanej w najlepszej wierze, w c... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,2 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.