Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 26 min.
W rankingu: 78 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Stanisław Skonieczny dnia 14 kwietnia 2015 13:02:44. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Mulholland Drive

Mulholland Dr. (2001)
Rita traci pamięć wskutek wypadku samochodowego. Odkrywa, że jej torba jest pełna pieniędzy i postanawia dowiedzieć się, skąd one pochodzą.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
8,5 / 10
Wybitna jakość
87% filmów oceniono niżej
Od 18 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Robert Osowiecki zrecenzował(a) film ,,Mulholland Drive''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość
Od 18 lat

100% Lyncha w Lynchu: zaplątana, drwiąca z jedności czasu, miejsca i akcji fabuła, w której ciężko rozeznać, co jest alegorią, co marzeniem, co koszmarem, a co jeszcze koszmarniejszą rzeczywistością -- to co lubią koneserzy twórczości reżysera. Dodatkowo: zręczne balansowanie na granicy dobrego smaku, bez przesadnego epatowania erotyką (jednakże: od 18 lat). Dla mnie jest opowieścią o chorobliwej ... czytaj dalej

Stanisław Skonieczny zrecenzował(a) film ,,Mulholland Drive''
10 / 10
Arcydzieło
Od 18 lat
Tylko dla osób, które lubią myśleć o filmie jeszcze kilka dni po jego obejrzeniu

Ten film jest zagadką, którą każdy sam powinien rozwiązać. Składa się z pozornych sprzeczności, za którymi ukrywa się dobrze przymyślana i spójna całość.

Opinie w internecie
7,5 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Mogą Ci pożyczyć:
Robert Osowiecki
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.