Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 27 min.
W rankingu: 32 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 16 stycznia 2017 07:40:44. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Jak Bóg da

2014
9,0 / 10
Głębokie przesłanie
86% filmów oceniono niżej
7,5 / 10
Wspaniała jakość
60% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Ogłaszamy film "Jak Bóg da" produkcją miesiąca!

Film "Jak Bóg da" (reż. Edoardo Maria Falcone) został produkcją miesiąca stycznia 2017 zyskując pozycję 33 w naszym rankingu! Zachęcamy wszystkich do obejrzenia.

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Jak Bóg da''
9 / 10
Głębokie przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość

Wartościowe komedie są wielką rzadkością, ale ta z pewnością na takie miano zasługuje. Film z dużą dozą humoru opowiada o szoku, jaki wywołuje na cenionym chirurgu ateiście informacja, że jego syn chce zostać księdzem a także o wielu gwałtownych zmianach, jakie na skutek tej decyzji zajdą w całej rodzinie. Z "Jak Bóg da" można też wynieść niejedno bardzo cenne przesłanie.

Gorąco polecam!

Opinie w internecie
7,1 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Joanna Dudek
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.