Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 50 min.
W rankingu: brak
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 26 marca 2015 16:31:45. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Iluzjonista

The Illusionist (2006)
Wiedeń u progu XX w. Syn rzemieślnika, iluzjonista Eisenheim, wykorzystuje niezwykłe umiejętności, by zdobyć miłość arystokratki, narzeczonej austro-węgierskiego księcia.
8,0 / 10
Wspaniała jakość
77% filmów oceniono niżej
Od 12 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Alicja Mazur zrecenzował(a) film ,,Iluzjonista''
7 / 10
Bardzo dobra jakość

Człowiek znikąd okazuje się wspaniałym iluzjonistą, w dodatku zakochuje się w pięknej kobiecie z dobrego domu, która bezgranicznie wierzy w jego umiejętności. Niestety dysonans pochodzenia sprawia, że muszą się rozstać. Po wielu latach ponownie się spotykają, lecz Piękność przeznaczona jest dla Księcia Leopolda, który nie wierzy w sztuczki magika i próbuje za wszelką cenę udowodnić, że jest on os... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,9 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
PG-13 Motion Picture Association of America
Parents strongly cautioned (nieodpowiednie dla małych dzieci)
Rated PG-13 for some sexuality and violence.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.