Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 1 min.
W rankingu: 254 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Gustaw Rawicz dnia 25 listopada 2016 11:25:57. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Fortepian

The Piano (1993)
Ada McGrath przeprowadza się wraz z córką do Nowej Zelandii, gdzie mąż sprzedaje jej fortepian. Kobieta chce go odzyskać.
2,0 / 10
Bardzo kiepskie przesłanie
1% filmów oceniono niżej
9,0 / 10
Wybitna jakość
93% filmów oceniono niżej
Od 16 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Gustaw Rawicz zrecenzował(a) film ,,Fortepian''
2 / 10
Bardzo kiepskie przesłanie
9 / 10
Wybitna jakość
Od 16 lat

Film jest świetny artystycznie, ma legendarną chyba już muzykę, jest wykonany na najwyższym poziomie jeśli chodzi o warsztat filmowy. Niestety - przesłanie filmu jest tragiczne. :) Morał w skrócie - jeśli robię coś moralnie złego, to oczywiście będzie to skutkowało tym, że zło się będzie mnożyło i spirala się będzie rozkręcać, ale w ostatecznym rozrachunku warto się poświęcić, bo jak się w to zło ... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,8 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.