Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 55 min.
W rankingu: 58 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 20 czerwca 2015 12:15:50. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)
Edmund i Łucja Pevensie powracają do Narnii, lecz tym razem towarzyszy im kuzyn Eustachy. Dzieci spotykają się z Kaspianem, który płynie na poszukiwanie siedmiu zaginionych baronów.
9,0 / 10
Głębokie przesłanie
86% filmów oceniono niżej
6,6 / 10
Bardzo dobra jakość
33% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu''
9 / 10
Głębokie przesłanie

W "Podróży Wędrowca do Świtu", podobnie jak w każdej części "Opowieści z Narnii" szczególnie mnie porusza postać Aslana (uosabiającego naszego Pana, Jezusa) i relacja pomiędzy nim a bohaterami. W tej części szczególnie dotyczy ona pokusy, której różnym formom muszą przeciwstawić się bohaterowie. Pokazany jest też cud uzdrowienia i nawrócenia. Tutaj też Aslan po raz pierwszy wspomina o swoim Ojcu i... czytaj dalej

Opinie w internecie
6,8 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Mogą Ci pożyczyć:
Marek Ke
Robert Osowiecki
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Babi Pe-wu
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.