Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 14 min.
W rankingu: 126 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 29 marca 2016 16:02:14. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Przygody psa Balto

Balto (1995)
Rok 1925. Bezpański pies, odtrącony przez ludzi, jak i zwierzęta, decyduje się dowieźć lekarstwa do miasta Nome, w którym panuje epidemia dyfterytu. Ponadto wilczur rywalizuje z liderem zaprzęgu Steelem o względy suczki Jenny.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
7,3 / 10
Bardzo dobra jakość
53% filmów oceniono niżej
Od 0 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Przygody psa Balto''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
6 / 10
Dobra jakość
Bez ograniczeń

Postawa zwierząt chyba rzadko może inspirować ludzi do szlachetności, a jednak ta bajka - oparta na prawdziwych wydarzeniach - pokazuje godne podziwu bohaterstwo oswojonego wilka, który w wyjątkowo krótkim czasie pokonał odcinek ok. 1000 km wioząc lekarstwa dla opanowania epidemii dyfterytu wśród dzieci. Podobno na pokonanej przez niego trasie do dziś organizuje się wyścigi.

Opinie w internecie
7,6 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
G Motion Picture Association of America
General audiences (dla wszystkich)
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Ewa Juszczak
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.