Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 45 min.
W rankingu: 165 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 29 lutego 2016 09:51:21. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Cierń Boga

La espina de Dios (2015)
Palestyna I wiek n.e., Izrael znajduje się pod panowaniem Rzymu. Mała grupka mężczyzn zaczyna głosić nadejście Królestwa Niebieskiego.
10,0 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
95% filmów oceniono niżej
2,7 / 10
Słaba jakość
1% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke udostępnił(a) recenzję filmu ,,Cierń Boga''
10 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie

Polecam recenzję nowego filmu o Jezusie, który właśnie wszedł do kin studyjnych w Polsce. Wynika z niej, że jest to nie tylko bardzo głęboka, ale i ambitna produkcja, która nie podąża za obecnymi trendami kinematografii, za to pokazuje naszego Pana w Jego człowieczeństwie, oczami Apostołów, bez spektakularnych scen a ze spokojem dającym miejsce na dogłębną refleksję.

Oryginalna recenzja:
Opinie w internecie
4,5 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Średni
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.