Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 48 min.
W rankingu: 150 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Robert Osowiecki dnia 21 lutego 2016 10:52:30. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Zwierzogród

Zootopia (2016)
Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.
6,0 / 10
Dosyć mądre przesłanie
41% filmów oceniono niżej
7,9 / 10
Wspaniała jakość
72% filmów oceniono niżej
Od 12 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Zwierzogród''
4 / 10
Niezbyt mądre przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość
Od 16 lat

Zwierzogród prezentuje mieszankę różnych przesłań, spośród których jedne są dobre a inne niebezpieczne. Zasadnicze przesłanie jest wartościowe: warto mieć marzenia i je realizować, pomimo przeciwności i niewiary ze strony innych. Niestety można też odnieść inne wnioski: że każdy może zmienić się w inną osobę niezależnie od tego kim jest, co zwłaszcza w kontekście sceny z mnóstwem roznegliżowanych ... czytaj dalej

Ogłaszamy film "Zwierzogród" produkcją miesiąca!

Film "Zwierzogród" (reż. Byron Howard) został produkcją miesiąca lutego 2016 zyskując pozycję 41 w naszym rankingu! Zachęcamy wszystkich do obejrzenia.

Robert Osowiecki zrecenzował(a) film ,,Zwierzogród''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość
Od 7 lat

Z zadowoleniem przyjmuję potwierdzenie, że twórcy filmów dla młodszych widzów nie zapominają, że mają dwie widownie; dostajemy więc opowieść inicjacyjną (młoda dziewczyna pełna marzeń i ambicji kontra niesprawiedliwy świat, który co prawdą ją przygniótł, lecz ona ostatecznie wychodzi zwycięsko) połączoną z kryminałem a nawet dramatem politycznym, z całkiem nieoczywistym finałem nawet idącym pod pr... czytaj dalej

Opinie w internecie
8,3 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.