Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 19 min.
W rankingu: 154 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 15 lutego 2016 10:10:58. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Mulan II

2004
Mulan i Shang eskortują trzy córki cesarza na dwór mongolski. Mają one poślubić synów tamtejszego władcy, by uchronić Chiny od kolejnej wojny.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
6,6 / 10
Bardzo dobra jakość
33% filmów oceniono niżej
Od 0 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Mulan II''
7 / 10
Wartościowe przesłanie

Wprawdzie jest w tej bajce kilka elementów niechrześcijańskich (głównie związanych z chińską kulturą), ale sama jej wymowa jest jak najbardziej godna polecenia. Opowiada o narzeczeństwie i miłości, o wolności w wyborze małżonka, o kłótniach i godzeniu się, o różnicach między mężczyznami a kobietami oraz o walce o miłość.

Opinie w internecie
6,8 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
G Motion Picture Association of America
General audiences (dla wszystkich)
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.