Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 20 min.
W rankingu: 130 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 18 stycznia 2016 20:47:24. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)
Wojny Klonów dobiegają końca, jednak w galaktyce rośnie moc złowrogich Sithów. Czy Anakin Skywalker oprze się zakusom ciemnej strony Mocy?
6,0 / 10
Dosyć mądre przesłanie
41% filmów oceniono niżej
8,4 / 10
Wspaniała jakość
83% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów''
6 / 10
Dosyć mądre przesłanie

Wprawdzie w całych "Gwiezdnych wojnach" czuć wyraźnie inspirację duchowością Wschodu, ale każdy wie, że jest to w gruncie rzeczy bajka, więc wydaje mi się to nieszkodliwe. Trzeba zaś przyznać, że "Zemsta Sithów" jest filmem stworzonym z bardzo jasnym (choć i prostym) przesłaniem. Jak powiedział Yoda "Lęk prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści a nienawiść do cierpienia". I chociaż jego rada, by na... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,7 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.