Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 1 min.
W rankingu: 221 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 16 grudnia 2015 09:23:05. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Bardzo poszukiwany człowiek

A Most Wanted Man (2014)
Tajemniczy Czeczen Issa zgłasza się do jednego z banków w Hamburgu z żądaniem wypłacenia zdeponowanej przed laty fortuny, czym wzbudza niepokój niemieckiego kontrwywiadu.
5,0 / 10
Przeciętne przesłanie
26% filmów oceniono niżej
6,9 / 10
Bardzo dobra jakość
41% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Katarzyna Witkowska zrecenzował(a) film ,,Bardzo poszukiwany człowiek''
5 / 10
Przeciętne przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość

Niebanalne postaci, akcja trzymająca w napięciu, wiele dwuznaczności i świetne aktorstwo. Nie wiadomo kto jest dobry a kto zły, a film pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi i otwartych kwestii. Warto obejrzeć.

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Bardzo poszukiwany człowiek''
5 / 10
Przeciętne przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość
Nietypowy dramat szpiegowski

Bardzo podoba mi się w tym filmie sposób ukazania postaci - brak biało/czarnego ich wartościowania. Jedne postaci zaskakują tym, że wcale nie są takie, jak byśmy oczekiwali, inne czasem brutalne a jednak starające się trzymać jakichś zasad, dotrzymać słowa lub choćby szukać większego dobra w pracy wywiadu, która do najszlachetniejszych z pewnością nie należy. Jeszcze inne właściwie są czarnymi cha... czytaj dalej

Opinie w internecie
6,6 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Łukasz Podgórniak
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.