Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 37 min.
W rankingu: 16 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Marek Ke dnia 23 marca 2015 16:31:39. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010)
Soren to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole. Gdy wraz ze starszym bratem wypada z gniazda, ich jedyną nadzieją jest odnalezienie legendarnych wojowników.
9,0 / 10
Głębokie przesłanie
86% filmów oceniono niżej
8,1 / 10
Wspaniała jakość
78% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole''
9 / 10
Głębokie przesłanie
9 / 10
Wybitna jakość
Piękny epos rycerski

Przepiękny - zarówno wizualnie jak i duchowo - epos rycerski ubrany w bajkową otoczkę. Opowiada o ułudzie nazizmu i bohaterstwie jego oponentów, o wytrwałości i nadziei w szlachetnym trudzie, wreszcie o tym, czym jest prawdziwa walka odarta z nimbu chwalebnych ubarwień. Gdy Soren z przyjaciółmi leciała w poszukiwaniu legendarnych strażników czułem, jak gdyby niestrudzenie dążyli do nieba, by powia... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,3 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Mogą Ci pożyczyć:
Marek Ke
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.