Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 54 min.
W rankingu: 103 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Michalina Lipska dnia 19 października 2015 13:11:32. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Rytuał

The Rite (2011)
Młody diakon nie jest pewien swojego powołania. Trafia do Watykanu, gdzie pod okiem ekscentrycznego duchownego poznaje ciemną stronę Kościoła katolickiego.
7,6 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
72% filmów oceniono niżej
7,0 / 10
Bardzo dobra jakość
44% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Anonim zrecenzował(a) film ,,Rytuał''
9 / 10
Głębokie przesłanie

Głęboki

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Rytuał''
5 / 10
Przeciętne przesłanie

Generalnie podobał mi się ten film, ale scena, w której zwykły ksiądz nie będący egzorcystą zaczął wyrzucać złego ducha ewidentnie własną mocą a nie mocą Chrystusa z nadanej przez Kościół misji, to nagle ten film stracił dla mnie cały realizm i odniosłem wrażenie, że jak większość filmów o egzorcyzmach jest bardziej nastawiony na sensacje niż na świadectwo wiary. A szkoda, bo niewiele mu brakuje..... czytaj dalej

Michalina Lipska zrecenzował(a) film ,,Rytuał''
9 / 10
Głębokie przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość

Dla chrześcijanina, katolika prawdziwy "must have". Oparty na prawdziwych wydarzeniach. Do kompletu polecam obejrzeć "Zbaw nas ode złego", "Obecność" i "Annabelle". Duchowy i głęboki.

Opinie w internecie
6,7 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.