Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 43 min.
W rankingu: 18 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Zuzia Z. dnia 14 października 2015 07:47:37. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Jasminum

2006
Do nietypowego klasztoru, gdzie każdy mnich ma swój własny zapach, przyjeżdża konserwatorka malarstwa z 5-letnią córką. Goście zaburzą panujący tam spokój.
9,0 / 10
Głębokie przesłanie
86% filmów oceniono niżej
8,0 / 10
Wspaniała jakość
77% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Gustaw Rawicz zrecenzował(a) film ,,Jasminum''
9 / 10
Głębokie przesłanie
9 / 10
Wybitna jakość

Jan Jakub Kolski - jak zawsze bardziej poeta niż reżyser. Jasminum jest świetnym katalizatorem rozważań o świętości. Z tym że - bądźmy szczerzy - ten, kto spodziewa się filmu w stylu hagiographic fiction, srogo się zawiedzie. :) Cały film to przede wszystkim studium zapachów wszyte w klasztorne realia. Droga do świętości jest tu tłem do innych historii, w których kwestie moralne nie są eksploatowa... czytaj dalej

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Jasminum''
9 / 10
Głębokie przesłanie
Bardzo mądry film o świętości

Bardzo mi się podoba przesłanie tego filmu. W prosty, mądry, zabawny i czasem wzruszający sposób opowiada o tym, czym jest prawdziwa świętość a czym nie jest.

Zuzia Z. zrecenzował(a) film ,,Jasminum''
8 / 10
Wspaniała jakość

Film świetny na poprawę humoru, opowiada o życiu braci w klasztorze, opowiadany z perspektywy małej dziewczynki-Eugenii. Z klasztorem wiąże się legenda, której czas rozwiązania jest bliski...

Opinie w internecie
7,2 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.