Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 18 min.
W rankingu: 187 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 18 marca 2015 07:59:42. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Wyspa tajemnic

Shutter Island (2010)
Szeryf federalny Daniels stara się dowiedzieć, jakim sposobem z zamkniętej celi w pilnie strzeżonym szpitalu dla chorych psychicznie przestępców zniknęła pacjentka.
5,0 / 10
Przeciętne przesłanie
26% filmów oceniono niżej
8,2 / 10
Wspaniała jakość
81% filmów oceniono niżej
Od 16 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Wyspa tajemnic''
5 / 10
Przeciętne przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość

Bardzo mi się podoba w tym filmie to, że przy okazji wprowadzania widza w zawiłą fabułę tajemnic szpitala psychiatrycznego pomaga wczuć się w sytuację osób psychicznie chorych (wynikającą nie tyle z traktowania przez otoczenie, co z samej choroby) i współczuć im w ich tragedii. Z drugiej strony jednak brak w tym filmie pozytywnych postaw a jest sporo krwi i brutalności i w dodatku głównym odniesie... czytaj dalej

Opinie w internecie
8,1 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
R Motion Picture Association of America
Restricted (od 16 roku życia)
Rated R for disturbing violent content, language and some nudity.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Mogą Ci pożyczyć:
Marek Ke
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.