Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 13 min.
W rankingu: 40 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Alicja Mazur dnia 19 sierpnia 2015 08:34:18. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Harfa Birmańska

Biruma no tatekoto (1985)
8,0 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie
73% filmów oceniono niżej
8,6 / 10
Wybitna jakość
87% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Alicja Mazur zrecenzował(a) film ,,Harfa Birmańska''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie

Zdecydowanie polecam. Rzadko się spotyka w kinie japońskim film tak pacyfistyczny w wymowie i tak głęboki duchowo. Akcja dzieje się w Birmie, jeden z żołnierzy zostaje ranny podczas walki i odłącza się od oddziału. Wędrując samotnie widzi skutki wojny, niezliczone trupy poległych, czuje się zobowiązany do oddania im ostatniej posługi. To jest punkt wyjścia - jaki jest punkt dojścia - musicie zobac... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,8 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.