Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 41 min.
W rankingu: 161 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Robert Osowiecki dnia 27 lipca 2015 11:55:38. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Wesele

2004
Bogaty mieszkaniec małego miasteczka urządza córce wesele. Kiedy zabawa rozkręca się na całego, wszystko zaczyna się walić.
6,0 / 10
Dosyć mądre przesłanie
41% filmów oceniono niżej
7,6 / 10
Wspaniała jakość
61% filmów oceniono niżej
Od 16 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Robert Osowiecki zrecenzował(a) film ,,Wesele''
6 / 10
Dosyć mądre przesłanie
7 / 10
Bardzo dobra jakość
Od 16 lat
Zmarnowana szansa

Film ten aspirował tytułem i tematem do narodowego arcydzieła i miał szansę nawiązać z nim dialog; została to niestety szansa zmarnowana. Dlatego należy tu widzieć jakby dwa filmy w jednym: mistrzowsko opowiedzianą historię upadku powiatowej grubej ryby. Autorzy przeszarżowali jednak z portretowaniem polskości rozumianej przez nich jako: kombinatorstwo, hipokryzję, w najlepszym razie obciach, czeg... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,5 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.