Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 13 min.
W rankingu: 105 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Kacper Lewandowski dnia 23 lipca 2015 17:59:15. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Duże zwierzę

2000
Sawiccy postanawiają zaopiekować się znalezionym wielbłądem. Lokalna społeczność zrobi wszystko, by uniemożliwić im to przedsięwzięcie.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
7,8 / 10
Wspaniała jakość
67% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Kacper Lewandowski zrecenzował(a) film ,,Duże zwierzę''
7 / 10
Wartościowe przesłanie

Czarno-biała przypowieść. W pewnej małej miejscowości urzędnik, pan Sawicki wraz z żoną postanawiają się zaopiekować znalezionym przez siebie wielbłądem. Zwierzę, początkowo budzące zainteresowanie, wzbudza niechęć mieszkańców gminy. Fenomenalny, stosunkowo krótki (niecałe 75 minut) film do przemyślenia - o tym, że inność rodzi złość (motyw z piosenki Myslovitz promującej film "Polowanie na wielbł... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,4 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Ewa Juszczak
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.