Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 0 min.
W rankingu: 142 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Robert Osowiecki dnia 11 lipca 2015 12:41:10. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road (2015)
Max przyłącza się do grupy uciekinierek z Cytadeli - osady rządzonej przez Wiecznego Joe. Tyran wraz ze swoją bandą rusza za nimi w pościg.
6,0 / 10
Dosyć mądre przesłanie
41% filmów oceniono niżej
8,1 / 10
Wspaniała jakość
77% filmów oceniono niżej
Od 16 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Robert Osowiecki zrecenzował(a) film ,,Mad Max: Na drodze gniewu''
6 / 10
Dosyć mądre przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość
Od 16 lat

Kino przygodowe najwyższej klasy; wizualnie miód dla oczu, a szalona akcja od pierwszego kwadransa z rzadka tylko daje odpocząć. Podoba mi się to, że motywacje bohaterów są podane nienachalnie i bez "łopatologii". O dziwo, parę głównych bohaterów nie połączył romans, co też zaliczam na plus (nie lubię wyświechtanych schematów!). Dobrze też, że szalonej gonitwie rozbitej na dwa długie akty brutalne... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,6 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Marek Kudelski
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.