Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 37 min.
W rankingu: 203 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
Film dodany przez Karol Kępa dnia 10 lipca 2015 12:28:17. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Cisza

2010
Polski film oparty na faktach. Opowiada historię maturzystów z Tychów, którzy postanawiają wejść zimą na Rysy. Dochodzi do tragedii.
6,0 / 10
Dosyć mądre przesłanie
41% filmów oceniono niżej
6,4 / 10
Dobra jakość
27% filmów oceniono niżej
Od 16 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Karol Kępa zrecenzował(a) film ,,Cisza''
6 / 10
Dosyć mądre przesłanie
Od 16 lat

Film świetnie ukazuje dramat, jaki przeżywają rodzice tych młodych ludzi. Dobitnie pokazuje także, jak wielką odpowiedzialność biorą na siebie organizatorzy wszelkich form wypoczynku. Zdecydowanie to nie jest film dla dzieci, myślę, że najwcześniej gimnazjum.

Opinie w internecie
6,7 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.