Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 31 min.
W rankingu: 257 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Robert Osowiecki dnia 8 lipca 2015 10:12:30. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Minionki

The Minions (2015)
Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem.
4,0 / 10
Niezbyt mądre przesłanie
12% filmów oceniono niżej
6,5 / 10
Bardzo dobra jakość
32% filmów oceniono niżej
Od 7 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Robert Osowiecki zrecenzował(a) film ,,Minionki''
4 / 10
Niezbyt mądre przesłanie
5 / 10
Przeciętna jakość
Od 7 lat

Po znakomitym pierwszym i niewiele gorszym drugim filmie o Gru i jego sympatycznych pomocnikach, oczekiwałem na coś podobnego...i srodze się zawiodłem. Na początku denerwuje lektor, tłumacząc co się dzieje na ekranie (chociaż to doskonale wynika z tego co widać), potem następuje seria kiepsko łączących się ze sobą gagów, które wywołują salwy śmiechu młodszej (rzadziej starszej) widowni, wreszcie f... czytaj dalej

Opinie w internecie
7,3 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.