Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 48 min.
W rankingu: 179 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Filip Kowalczyk dnia 7 lipca 2015 09:19:15. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Czarny łabędź

Black Swan (2010)
Nina desperacko marzy o roli w "Jeziorze łabędzim". Podczas prób do przedstawienia zauważa w zespole dziewczynę wyglądającą jak ona.
5,3 / 10
Przeciętne przesłanie
40% filmów oceniono niżej
8,1 / 10
Wspaniała jakość
79% filmów oceniono niżej
Od 18 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Kacper Lewandowski zrecenzował(a) film ,,Czarny łabędź''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość
Od 18 lat

Bardzo dobry film! Dobitnie pokazuje, jak destrukcyjny jest perfekcjonizm. Pokazuje to mocno, bez zbędnej, fikcyjnej subtelności i lukrowo-bajkowatego obrazowania (np jak w October baby), jak wybory i relacje mogą wpływać toksycznie na życie. Świetna gra Natalie Portman.

Alicja Mazur zrecenzował(a) film ,,Czarny łabędź''
2 / 10
Bardzo kiepskie przesłanie
Od 18 lat
Nieporozumienie

Nie polecam tego filmu jest wulgarny, brutalny, koszmarnie zakłamany, nie wiem co autor chciał przez ten film przekazać - że perfekcyjność możemy osiągnąć tylko dzięki osiąganym orgazmom bez względu na środki użyte do tego celu? Że niewinność jest zatrzymaniem w klatce a sex i fantazje na jego temat wyzwalają? Doprawdy nie wiem, większość scen obejrzałam na przyśpieszeniu bo byłam ciekawa zakończe... czytaj dalej

Filip Kowalczyk zrecenzował(a) film ,,Czarny łabędź''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
8 / 10
Wspaniała jakość

Opowieść o tym jak chęć perfekcji może przerodzić się w obsesję, jak można stracić granicę między ambicjami, wyobraźnią a rzeczywistością, wymaga skupienia.

Opinie w internecie
7,7 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
R Motion Picture Association of America
Restricted (od 16 roku życia)
Rated R for strong sexual content, disturbing violent images, language and some drug use.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Ewa Juszczak
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.