Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
20 min.
W rankingu: 3 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 29 czerwca 2015 11:58:06. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Cyrk motyli

The Butterfly Circus (2009)
Pan Mendez podróżuje po Ameryce wraz ze swoim "Cyrkiem motyli". Za namową małego chłopca udaje się na pokaz konkurencyjnej trupy, gdzie jego uwagę zwraca Will, młody mężczyzna pozbawiony kończyn.
9,5 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
94% filmów oceniono niżej
9,3 / 10
Wybitna jakość
98% filmów oceniono niżej
Od 0 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Michalina Lipska zrecenzował(a) film ,,Cyrk motyli''
10 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
10 / 10
Arcydzieło

Nick Vujicic! To mówi wszystko:)!

Alicja Mazur zrecenzował(a) film ,,Cyrk motyli''
9 / 10
Głębokie przesłanie

Krótka, około 20-minutowa historia o ludziach, których największą raną jest odrzucenie, a którzy powstają, gdy uświadomią sobie, że mają ogromną wartość. Splot różnych historii uświadamiający, że każdy ma jakąś... historię, coś, co może pokonać, jeśli tylko nabierze pewności, że jest ktoś (Ktoś), kto bezwarunkowo ich akceptuje i kocha. Gra tam słynny w niektórych kręgach Nick Vujicic. Dla mnie świ... czytaj dalej

Katarzyna Witkowska zrecenzował(a) film ,,Cyrk motyli''
10 / 10
Wyjątkowo głębokie przesłanie
9 / 10
Wybitna jakość
Bez ograniczeń

Nick Vujcic całym swoim życiem pokazuje, że nie wolno się poddawać i że możemy w życiu osiągnąć wszystko. Ten film jest tylko krótkim potwierdzeniem jego słów. WARTO poświęcić 20 minut! :)

Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Cyrk motyli''
9 / 10
Głębokie przesłanie
Inspiracja do walki wbrew wszelkim przeciwnościom

Krótki, ale bardzo wartościowy film o wyjątkowej niepełnosprawności Nicka Vujicica i o tym, co z nią można zrobić: taktować jako cyrkową atrakcję, z litością, z beznadzieją lub z szacunkiem. Można w tak ciężkiej sytuacji pozostać bierny, zrozpaczony, bez nadziei na lepsze jutro bądź można podjąć wielką i dramatyczną walkę o własną godność i osiągnąć w niej rzeczy przekraczające ludzką wyobraźnię. ... czytaj dalej

Opinie w internecie
8,1 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Nikt z Twoich znajomych nie dodał tego filmu do playlisty.
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.