Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
1 godz. 46 min.
W rankingu: 71 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Filip Kowalczyk dnia 18 maja 2015 09:19:49. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Bez mojej zgody

My Sister's Keeper (2009)
Sara i Brian podejmują decyzję o leczeniu poważnie chorej córki. Relacje rodzinne ulegają znacznemu pogorszeniu, gdy młodsza z sióstr odkrywa tajemnicę związaną z jej narodzinami.
7,2 / 10
Wartościowe przesłanie
71% filmów oceniono niżej
8,4 / 10
Wspaniała jakość
83% filmów oceniono niżej
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke udostępnił(a) recenzję filmu ,,Bez mojej zgody''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie

Film ten został wybrany przez portal Deon jako jeden z trzech "niesamowitych filmów o przebaczeniu" na koniec obecnego Wielkiego Postu. Cytat:

"Niesamowita historia przebaczenia rodzicom, którzy potraktowali swoje dziecko instrumentalnie".

Zachęcamy do przeczytania oryginalnej recenzji.

Oryginalna recenzja:
Karol Kępa zrecenzował(a) film ,,Bez mojej zgody''
8 / 10
Bardzo wartościowe przesłanie

Nie skupiajmy się na samym wątku in-vitro, bo wg mnie przesłanie tego filmu jest naprawdę dużo większe i ciężko byłoby je ukazać bez użycia tego właśnie motywu.

Alicja Mazur zrecenzował(a) film ,,Bez mojej zgody''
7 / 10
Wartościowe przesłanie

Film opowiada o poświęceniu. Jak daleko może zajść matka, aby uzdrowić swoje dziecko. Ile może dziecko poświęcić dla swojej siostry. Jak daleko to samo dziecko zajdzie, żeby wreszcie zdobyć odrobinę niezależności i możliwości decydowania o sobie i jak te decyzje wpłyną na życie całej rodziny.

Filip Kowalczyk zrecenzował(a) film ,,Bez mojej zgody''
6 / 10
Dosyć mądre przesłanie

Film pokazuje absurdalny pomysł wykorzystania metody in vitro. Rodzice zdecydowali się na tę metodę, aby ratować starszą córką chorą na białaczkę. Drugie dziecko jest więc niczym innym jak produktem, którego narządy mają być poświęcone na ratunek starszej siostrze.

Opinie w internecie
7,7 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Mogą Ci pożyczyć:
Ewa Kubat
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Ewa Kubat
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.