Przepraszamy

Niestety nasz portal nie wspiera obecnie ekranów o szerokości mniejszej niż 1200 pikseli i wysokości mniejszej niż 550 pikseli. Jeśli używasz tabletu, spróbuj go obrócić na szerszy bok.

Forum
VOD
Wspieraj
Mój profil Ustawienia mojego konta
Twoje listy
Filmy, które chcesz obejrzeć Filmy, które obejrzałeś i oceniłeś Filmy, które możesz użyczyć Filmy odrzucone przez Ciebie
Listy znajomych
Filmy, które mogą pożyczyć znajomi Filmy, które chcą obejrzeć znajomi
Twoje konto
Wyloguj się
Główny ranking Ranking wg przesłania Ranking wg jakości
2 godz. 5 min.
W rankingu: 112 / 309
Reżyseria:
Scenariusz:
Gatunek:
Produkcja:
USA
Film dodany przez Marek Ke dnia 17 marca 2015 12:36:13. Powyżej dostępne są jedynie podstawowe informacje o filmie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na jego profil na portalu www.filmweb.pl. Jeśli zauważysz błąd w powyższych danych (np. błędny zwiastun), to prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą niniejszego formularza.

Człowiek słoń

The Elephant Man (1980)
Cierpiący na rzadką chorobę mężczyzna, nazywany "człowiekiem słoniem", jest atrakcją cyrkową. Londyński medyk postanawia wykorzystać go do prezentacji naukowej.
7,0 / 10
Wartościowe przesłanie
55% filmów oceniono niżej
7,6 / 10
Wspaniała jakość
65% filmów oceniono niżej
Od 7 lat
NAPISZ RECENZJĘ
Udostępnij recenzję
Marek Ke zrecenzował(a) film ,,Człowiek słoń''
7 / 10
Wartościowe przesłanie
6 / 10
Dobra jakość

Film pokazuje człowieka, który przez swój patologiczny wygląd traktowany jest jak zwierze cyrkowe. Spotyka jednak ludzi, którzy przywracają mu ludzką godność a wtedy okazuje się, że straszne ciało skrywa inteligentną, dobrą i bardzo wrażliwą osobę. Film jest bardzo stary i w swoim czasie zdobył wiele nagród, jednak obecnego widza jego jakość może nieco rozczarować.

Opinie w internecie
7,9 / 10 Filmweb
Ocena społeczności: Bardzo dobry
Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę opinię.
PG Motion Picture Association of America
Parental guidance suggested (sugerowana obecność rodziców)
Pożycz u znajomych
mogę użyczyć
Nikt nie może Ci pożyczyć egzemplarza. Może warto zaprosić więcej znajomych?
Kup egzemplarz
Ceneo
Allegro
Obejrzyjcie razem
chcę zobaczyć
Chcą zobaczyć:
Karol Kępa
Uprzejmie informujemy, że nasz serwis jest obecnie w fazie beta. W związku z tym mogą się w nim jeszcze pojawiać błędy. Będziemy wdzięczni za każdy zgłoszony błąd. Tutaj piszemy, jak można się z nami skontaktować. Informujemy również, że w naszym serwisie internetowym stosujemy pliki cookies. Korzystając z niego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.